![2023.02.24 Μάγειρες Ζαχαροπλάστες Νάουσα](https://iekverias.gr/wp-content/uploads/2023/02/2023.02.24-Μάγειρες-Ζαχαροπλάστες-Νάουσα.jpg)
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας διοργανώνει την “Συνάντηση Γεύσεων”, στην οδό Δημαρχίας (Δ. Βλάχου). Μία πρωτοβουλία στο πλαίσιο των εκδηλώσεων Αποκριάς, σε συνεργασία με το Πειραματικό Δ.Ι.Ε.Κ. Βέροιας (Τεχνικός Αρτοποιός – Ζαχαροπλαστικής και Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης – Αρχιμάγειρας).
Συμμετέχουν οι μουσικοί “Ορχήστρα Βαγγέλη Ψαθά”, Θωμάς Τσοπουρίδης και Γιώργος Ασβεστάς. Θα προηγηθεί πατινάδα στους δρόμους της πόλης.
#ΕΛΠΝ #ΕΒΑ #ΕύξεινοςΛέσχηΠοντίωνΝάουσας #ΕθνικήΒιβλιοθήκηΑργυρουπόλεως
![](https://iekverias.gr/wp-content/uploads/2023/02/2023.02.24-Μάγειρες-Ζαχαροπλάστες-Νάουσα.jpg)
![](https://iekverias.gr/wp-content/uploads/2023/02/2023.02.24-Μάγειρες-Ζαχαροπλάστες-Νάουσα.jpg)